Internet
v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši

Přehled internetu v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši ukazuje dostupnost připojení po jednotlivých adresách. Porovnáváme zde 1 adresu. Optiku FTTH/FTTB tu zatím nemáme potvrzenou; podle konkrétního domu může být dostupné xDSL, kabelové nebo FWA/LTE připojení. FWA/LTE je v přehledu na 1 adrese. Konkrétního poskytovatele, rychlost i cenu najdete po výběru svého domu nebo bytu.

Dostupné nabídky1 poskytovatelPorovnejte rychlosti, technologie, ceny a popište vlastní zkušenost v recenzi.

Poskytovatelé internetu v ulici Na Sádkách

Porovnejte poskytovatele pevného internetu v této ulici podle technologie, rychlosti a dostupných cenových údajů. Nevíte si rady? napište nám zprávu, rádi poradíme.

Poskytovatel Cena od Download Upload Technologie
PODA a.s. od 250 KčAkční cena pro internet 1 000 Mb/s, poté zpravidla 570 Kč měsíčně dle tarifu. 30–100 Mbit/smax. 100–300 Mbit/s 30–100 Mbit/s FWA-VP

Ceny mají informativní charakter a mohou se lišit dle konkrétní adresy, zvolené technologie a aktuálních akcí poskytovatele pevného internetu. Před objednávkou vždy doporučujeme ověřit platnost údajů v aktuálním ceníku konkrétního dodavatele. Rádi vám aktuální dostupnost i cenu zdarma prověříme.

Napište svou zkušenost s internetem v Velké Bíteši, ulice Na Sádkách

Ohodnoťte svého poskytovatele a pomozte ostatním s výběrem internetu v této lokalitě.

0/1500

Adresy a dostupné technologie

Porovnejte dostupné technologie, rychlosti a počet poskytovatelů na jednotlivých adresách v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši. Pro detail vyberte konkrétní číslo domu.

Internet na adreseFTTHFTTBxDSLKabelFWA/LTEPoskytovateléDownloadUploadTechnologie
Na Sádkách 790, 595 01 Velká BítešNENENENEANO1100–300 Mbit/s30–100 Mbit/sFWA

Nejčastější otázky

Je v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši optický internet?

Podle přehledu pro tuto lokalitu zatím ne. FTTH/FTTB na této adrese potvrzená není. K dispozici je ale FWA/LTE na 1 adrese. Pro přesný výsledek vyberte konkrétní adresu.

Je v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši dostupný bezdrátový internet?

Ano. Podle dostupných dat je FWA/LTE na této adrese. Mezi poskytovateli bezdrátového připojení jsou například PODA. Nejvyšší uváděný download u těchto bezdrátových nabídek je 30–100 Mbit/s. Přesný signál a rychlost ověřte podle konkrétního domu.

Jak si zřídím internetovou televizi bez antény?

Internetovou televizi (IPTV) můžete sledovat bez klasické antény i satelitu. Stačí stabilní internet a aplikace v chytré TV, případně set-top box. Pro více současně puštěných streamů nebo 4K obraz je důležitá hlavně stabilita a dostatečná rychlost připojení.

Kolik stojí internet v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši?

Nejnižší cena v dostupných ceníkových datech je 250 Kč měsíčně u PODA za tarif „SpeedLink 1 Giga“ s downloadem 1 000 Mb/s. Jde o akční cenu; po skončení akce je běžná cena 570 Kč měsíčně. Tento tarif nemusí být dostupný na každé adrese v lokalitě; před objednávkou proto zkontrolujte celé srovnání poskytovatelů a konkrétní adresu.

Kdo poskytuje internet v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši?

V ulici Na Sádkách v Velké Bíteši můžete porovnat jednoho poskytovatele pevného internetu: PODA. Nejvyšší uváděný download má PODA přes bezdrátové připojení FWA-VP: 30–100 Mbit/s. Konkrétní tarif ověřte podle čísla domu nebo bytu.

Je v ulici Na Sádkách v Velké Bíteši dostupný internet od Vodafonu?

Vodafone logo - internet Vodafone pro tuto lokalitu zatím v přehledu nemáme. Dostupnost se ale může lišit i mezi sousedními domy, takže pokud jde o konkrétní přípojku, ověřte přesnou adresu.