Internet
v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích

Přehled internetu v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích ukazuje dostupnost připojení po jednotlivých adresách. Porovnáváme zde 15 adres. Optiku FTTH/FTTB tu zatím nemáme potvrzenou; podle konkrétního domu může být dostupné xDSL, kabelové nebo FWA/LTE připojení. FWA/LTE je v přehledu na 15 adresách. Konkrétního poskytovatele, rychlost i cenu najdete po výběru svého domu nebo bytu.

Dostupné nabídky5 poskytovatelůPorovnejte rychlosti, technologie, ceny a popište vlastní zkušenost v recenzi.

Poskytovatelé internetu v ulici nám. sv. Wolfganga

Porovnejte poskytovatele pevného internetu v této ulici podle technologie, rychlosti a dostupných cenových údajů. Nevíte si rady? napište nám zprávu, rádi poradíme.

V lokalitě je dostupná také infrastruktura CETIN. CETIN proto nepočítáme mezi poskytovatele internetových tarifů.

Poskytovatel Cena od Download Upload Technologie
STARNET, s.r.o. od 299 KčBěžná cena pro internet 300 Mb/s 100–300 Mbit/s 30–100 Mbit/smax. 100–300 Mbit/s FWA-VP
iWebs s.r.o. Cenu pro vás můžeme ověřit. 100–300 Mbit/s 30–100 Mbit/smax. 100–300 Mbit/s FWA-VP
PODA a.s. od 250 KčAkční cena pro internet 1 000 Mb/s, poté zpravidla 570 Kč měsíčně dle tarifu. 30–100 Mbit/s 10–30 Mbit/s FWA-VP
O2 Czech Republic a.s. od 349 KčBěžná cena pro internet 100 Mb/s 30–100 Mbit/s 10–30 Mbit/s FWA-LTE
T-Mobile Czech Republic a.s. od 199 KčAkční cena pro internet 1 000 Mb/s, poté zpravidla 649 Kč měsíčně dle tarifu. 10–30 Mbit/s 2–10 Mbit/s FWA-LTE

Ceny mají informativní charakter a mohou se lišit dle konkrétní adresy, zvolené technologie a aktuálních akcí poskytovatele pevného internetu. Před objednávkou vždy doporučujeme ověřit platnost údajů v aktuálním ceníku konkrétního dodavatele. Rádi vám aktuální dostupnost i cenu zdarma prověříme.

Napište svou zkušenost s internetem v Hnanicích, ulice nám. sv. Wolfganga

Ohodnoťte svého poskytovatele a pomozte ostatním s výběrem internetu v této lokalitě.

0/1500

Adresy a dostupné technologie

Porovnejte dostupné technologie, rychlosti a počet poskytovatelů na jednotlivých adresách v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích. Pro detail vyberte konkrétní číslo domu.

Internet na adreseFTTHFTTBxDSLKabelFWA/LTEPoskytovateléDownloadUploadTechnologie
nám. sv. Wolfganga 6, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 7, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 24, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 25, 669 02 HnaniceNENENENEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sFWA
nám. sv. Wolfganga 26, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 27, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 28, 669 02 HnaniceNENEANONEANO2100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 29, 669 02 HnaniceNENEANONEANO3100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 74, 669 02 HnaniceNENEANONEANO2100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL
nám. sv. Wolfganga 75, 669 02 HnaniceNENEANONEANO2100–300 Mbit/s100–300 Mbit/sxDSL

Nejčastější otázky

Je v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích optický internet?

Podle přehledu pro tuto lokalitu zatím ne. FTTH/FTTB není potvrzená na žádné z 15 porovnávaných adres. K dispozici je ale xDSL na 11 adresách a FWA/LTE na 15 adresách. Pro přesný výsledek vyberte konkrétní adresu.

Je v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích dostupný bezdrátový internet?

Ano. Podle dostupných dat je FWA/LTE na všech 15 porovnávaných adresách. Mezi poskytovateli bezdrátového připojení jsou například STARNET, iWebs a PODA. Nejvyšší uváděný download u těchto bezdrátových nabídek je 100–300 Mbit/s. Přesný signál a rychlost ověřte podle konkrétního domu.

Jak si zřídím internetovou televizi bez antény?

Internetovou televizi (IPTV) můžete sledovat bez klasické antény i satelitu. Stačí stabilní internet a aplikace v chytré TV, případně set-top box. Pro více současně puštěných streamů nebo 4K obraz je důležitá hlavně stabilita a dostatečná rychlost připojení.

Kolik stojí internet v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích?

Nejnižší cena v dostupných ceníkových datech je 199 Kč měsíčně u T-Mobile Czech Republic za tarif „FTTx Internet 1000“ s downloadem 1 000 Mb/s. Jde o akční cenu; po skončení akce je běžná cena 649 Kč měsíčně. Tento tarif nemusí být dostupný na každé adrese v lokalitě; před objednávkou proto zkontrolujte celé srovnání poskytovatelů a konkrétní adresu.

Kdo poskytuje internet v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích?

V ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích můžete porovnat 5 poskytovatelů pevného internetu. Patří mezi ně například STARNET, iWebs a PODA. K dispozici je také infrastruktura CETIN. Nejvyšší uváděný download má STARNET přes bezdrátové připojení FWA-VP: 100–300 Mbit/s. Pro přesnou nabídku vyberte konkrétní adresu.

Je v ulici nám. sv. Wolfganga v Hnanicích dostupný internet od Vodafonu?

Vodafone logo - internet Vodafone pro tuto lokalitu zatím v přehledu nemáme. Dostupnost se ale může lišit i mezi sousedními domy, takže pokud jde o konkrétní přípojku, ověřte přesnou adresu.