Je v okrese Brno-venkov optický internet?
Ano. Podle dostupných dat je optika FTTH/FTTB na 21 241 adresách. Pro přesnou rychlost a tarif vyberte konkrétní dům nebo byt.
Přehled internetu v okrese Brno-venkov zahrnuje 88 061 adresních míst a údaje o optice, kabelu, xDSL a FWA/LTE. FTTH/FTTB je v přehledu na 21 241 adresách. Konkrétní poskytovatele, rychlosti a ceny ověřte pro vybranou obec, ulici a přesnou adresu.
Pevné připojení pro domácnost i práci. Dostupná rychlost a technologie se liší podle konkrétní adresy.
Bezdrátové připojení může být vhodnou variantou tam, kde není k dispozici optika nebo jiná pevná síť.
Mobilní router se SIM kartou umožňuje připojení bez pevné přípojky tam, kde je k dispozici odpovídající mobilní signál.
Vodafone TV přes internet s aplikací, zpětným přehráváním a programy pro běžnou domácnost.
Telly kombinuje internetovou i satelitní televizi, takže se hodí i tam, kde nechcete řešit klasickou kabelovou TV.
Napište nám lokalitu a typ domácnosti. Pomůžeme vybrat internet, televizi nebo kombinaci služeb podle konkrétní adresy.
Obce jsou řazené podle počtu evidovaných adresních míst. Díky tomu rychle najdete větší lokality a můžete pokračovat až na konkrétní ulice.
| Název | Adresy | Optika | xDSL | Kabel | FWA/LTE | Technologie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivančice | 4 162 | 606 | 1 787 | 1 607 | 3 382 | optika 15 % |
| Kuřim | 3 374 | 395 | 1 638 | 1 791 | 707 | optika 12 % |
| Šlapanice | 2 605 | 1 913 | 1 789 | 1 695 | 2 496 | optika 73 % |
| Tišnov | 2 392 | 238 | 1 367 | 1 198 | 2 273 | optika 10 % |
| Rosice | 1 899 | 179 | 1 099 | 1 190 | 1 275 | optika 9 % |
| Oslavany | 1 765 | 98 | 903 | 1 120 | 1 751 | optika 6 % |
| Pohořelice | 1 637 | 570 | 979 | 0 | 1 586 | optika 35 % |
| Modřice | 1 496 | 609 | 817 | 0 | 1 484 | optika 41 % |
| Bílovice nad Svitavou | 1 461 | 913 | 737 | 0 | 491 | optika 63 % |
| Židlochovice | 1 368 | 52 | 753 | 756 | 1 364 | optika 4 % |
| Veverská Bítýška | 1 301 | 45 | 739 | 0 | 280 | optika 4 % |
| Střelice | 1 248 | 338 | 661 | 0 | 541 | optika 27 % |
| Rajhrad | 1 211 | 73 | 746 | 0 | 1 199 | optika 6 % |
| Moravany | 1 174 | 630 | 453 | 0 | 730 | optika 54 % |
| Hrušovany u Brna | 1 153 | 39 | 628 | 655 | 1 139 | optika 3 % |
| Mokrá-Horákov | 1 144 | 580 | 426 | 0 | 50 | optika 51 % |
| Dolní Kounice | 1 135 | 0 | 744 | 0 | 1 129 | xDSL 66 % |
| Újezd u Brna | 1 084 | 6 | 989 | 0 | 1 076 | optika 1 % |
| Ochoz u Brna | 1 018 | 73 | 439 | 58 | 108 | optika 7 % |
| Ořechov | 1 012 | 69 | 672 | 0 | 480 | optika 7 % |
| Želešice | 968 | 53 | 454 | 0 | 285 | optika 6 % |
| Popůvky | 922 | 257 | 293 | 293 | 619 | optika 28 % |
| Troubsko | 896 | 94 | 651 | 78 | 383 | optika 11 % |
| Pozořice | 884 | 756 | 665 | 0 | 876 | optika 86 % |
| Sokolnice | 879 | 702 | 663 | 28 | 92 | optika 80 % |
| Ostopovice | 858 | 284 | 406 | 0 | 256 | optika 33 % |
| Lelekovice | 851 | 23 | 591 | 0 | 307 | optika 3 % |
| Vranovice | 839 | 832 | 491 | 0 | 831 | optika 99 % |
| Zastávka | 812 | 27 | 425 | 0 | 769 | optika 3 % |
| Blučina | 768 | 19 | 531 | 0 | 756 | optika 3 % |
| Říčany | 754 | 10 | 583 | 0 | 628 | optika 1 % |
| Syrovice | 748 | 673 | 325 | 0 | 740 | optika 90 % |
| Drásov | 725 | 229 | 250 | 62 | 707 | optika 32 % |
| Zbýšov | 718 | 93 | 634 | 0 | 681 | optika 13 % |
| Nedvědice | 656 | 68 | 352 | 0 | 237 | optika 10 % |
| Čebín | 630 | 142 | 409 | 0 | 618 | optika 23 % |
| Nebovidy | 619 | 59 | 149 | 0 | 376 | optika 10 % |
| Vojkovice | 617 | 3 | 370 | 329 | 611 | optika 1 % |
| Babice nad Svitavou | 611 | 390 | 307 | 0 | 330 | optika 64 % |
| Měnín | 603 | 213 | 474 | 0 | 590 | optika 35 % |
| Podolí | 601 | 480 | 363 | 7 | 95 | optika 80 % |
| Lomnice | 594 | 1 | 376 | 0 | 526 | optika 0 % |
| Žabčice | 581 | 2 | 488 | 420 | 572 | optika 0 % |
| Telnice | 571 | 510 | 436 | 413 | 567 | optika 89 % |
| Moravské Bránice | 540 | 2 | 266 | 321 | 535 | optika 0 % |
| Rozdrojovice | 534 | 20 | 303 | 0 | 228 | optika 4 % |
| Rajhradice | 533 | 511 | 408 | 0 | 526 | optika 96 % |
| Viničné Šumice | 531 | 59 | 358 | 371 | 523 | optika 11 % |
| Předklášteří | 528 | 2 | 323 | 8 | 512 | optika 0 % |
| Holasice | 523 | 470 | 295 | 0 | 522 | optika 90 % |
| Zbraslav | 523 | 0 | 302 | 0 | 253 | xDSL 58 % |
| Kobylnice | 517 | 382 | 278 | 0 | 455 | optika 74 % |
| Kanice | 513 | 332 | 168 | 0 | 197 | optika 65 % |
| Dolní Loučky | 505 | 0 | 390 | 0 | 464 | xDSL 77 % |
| Pasohlávky | 504 | 0 | 162 | 0 | 427 | xDSL 32 % |
| Nosislav | 493 | 473 | 339 | 0 | 488 | optika 96 % |
| Tvarožná | 486 | 422 | 350 | 0 | 483 | optika 87 % |
| Doubravník | 481 | 0 | 280 | 0 | 472 | xDSL 58 % |
| Hostěnice | 481 | 60 | 201 | 0 | 150 | optika 13 % |
| Opatovice | 479 | 5 | 345 | 0 | 478 | optika 1 % |
| Tetčice | 452 | 51 | 293 | 0 | 404 | optika 11 % |
| Těšany | 450 | 3 | 322 | 0 | 444 | optika 1 % |
| Přibice | 448 | 443 | 240 | 0 | 412 | optika 99 % |
| Prštice | 444 | 0 | 302 | 0 | 209 | xDSL 68 % |
| Chudčice | 435 | 298 | 264 | 275 | 109 | optika 69 % |
| Řícmanice | 431 | 244 | 227 | 0 | 191 | optika 57 % |
| Česká | 429 | 70 | 271 | 0 | 91 | optika 16 % |
| Malhostovice | 427 | 254 | 291 | 64 | 242 | optika 60 % |
| Moravské Knínice | 420 | 191 | 271 | 52 | 152 | optika 46 % |
| Sivice | 419 | 339 | 299 | 0 | 410 | optika 81 % |
| Březina | 418 | 2 | 195 | 0 | 195 | optika 1 % |
| Rebešovice | 412 | 119 | 248 | 0 | 398 | optika 29 % |
| Neslovice | 406 | 52 | 257 | 269 | 33 | optika 13 % |
| Deblín | 401 | 0 | 232 | 0 | 395 | xDSL 58 % |
| Blažovice | 399 | 0 | 349 | 0 | 390 | xDSL 88 % |
| Silůvky | 398 | 3 | 266 | 1 | 197 | optika 1 % |
| Moutnice | 396 | 1 | 345 | 381 | 392 | optika 0 % |
| Přísnotice | 388 | 0 | 300 | 0 | 384 | xDSL 77 % |
| Prace | 387 | 11 | 305 | 0 | 378 | optika 3 % |
| Veverské Knínice | 380 | 0 | 297 | 0 | 246 | xDSL 78 % |
| Sentice | 376 | 0 | 190 | 0 | 307 | xDSL 51 % |
| Omice | 374 | 106 | 10 | 0 | 189 | optika 28 % |
| Ostrovačice | 363 | 1 | 209 | 0 | 182 | optika 0 % |
| Lažánky | 362 | 17 | 221 | 0 | 135 | optika 5 % |
| Žatčany | 361 | 84 | 294 | 239 | 355 | optika 23 % |
| Březina | 360 | 0 | 86 | 1 | 358 | kabel 0 % |
| Nová Ves | 360 | 33 | 242 | 0 | 357 | optika 9 % |
| Vranov | 359 | 8 | 281 | 0 | 75 | optika 2 % |
| Radostice | 357 | 0 | 225 | 218 | 355 | kabel 61 % |
| Jiříkovice | 356 | 37 | 236 | 228 | 41 | optika 10 % |
| Jinačovice | 336 | 114 | 228 | 54 | 265 | optika 34 % |
| Ivaň | 327 | 0 | 185 | 0 | 314 | xDSL 57 % |
| Malešovice | 327 | 187 | 107 | 0 | 311 | optika 57 % |
| Babice u Rosic | 325 | 1 | 221 | 0 | 325 | optika 0 % |
| Medlov | 320 | 0 | 69 | 0 | 319 | xDSL 22 % |
| Hradčany | 319 | 98 | 180 | 0 | 311 | optika 31 % |
| Vlasatice | 319 | 314 | 160 | 0 | 314 | optika 98 % |
| Příbram na Moravě | 317 | 1 | 170 | 0 | 126 | optika 0 % |
| Nové Bránice | 316 | 73 | 173 | 182 | 32 | optika 23 % |
| Unkovice | 306 | 0 | 148 | 0 | 271 | xDSL 48 % |
| Vysoké Popovice | 306 | 5 | 215 | 0 | 128 | optika 2 % |
| Sobotovice | 302 | 236 | 84 | 0 | 296 | optika 78 % |
| Přibyslavice | 301 | 0 | 102 | 0 | 117 | xDSL 34 % |
| Zakřany | 297 | 0 | 165 | 0 | 289 | xDSL 56 % |
| Troskotovice | 292 | 0 | 203 | 0 | 216 | xDSL 70 % |
| Pravlov | 290 | 0 | 167 | 0 | 285 | xDSL 58 % |
| Velatice | 290 | 253 | 184 | 0 | 53 | optika 87 % |
| Heroltice | 283 | 0 | 20 | 0 | 127 | xDSL 7 % |
| Bratčice | 282 | 0 | 228 | 0 | 275 | xDSL 81 % |
| Ketkovice | 279 | 0 | 139 | 0 | 130 | xDSL 50 % |
| Lukovany | 277 | 0 | 135 | 0 | 131 | xDSL 49 % |
| Kovalovice | 263 | 228 | 176 | 4 | 259 | optika 87 % |
| Domašov | 260 | 1 | 115 | 0 | 251 | optika 0 % |
| Hajany | 257 | 121 | 90 | 0 | 98 | optika 47 % |
| Čučice | 252 | 0 | 154 | 0 | 250 | xDSL 61 % |
| Senorady | 251 | 0 | 73 | 0 | 245 | xDSL 29 % |
| Železné | 249 | 0 | 82 | 0 | 228 | xDSL 33 % |
| Žďárec | 237 | 0 | 116 | 0 | 207 | xDSL 49 % |
| Kratochvilka | 232 | 81 | 60 | 0 | 50 | optika 35 % |
| Cvrčovice | 231 | 206 | 128 | 0 | 214 | optika 89 % |
| Branišovice | 218 | 218 | 110 | 0 | 192 | optika 100 % |
| Štěpánovice | 216 | 0 | 135 | 0 | 135 | xDSL 63 % |
| Maršov | 214 | 0 | 169 | 0 | 82 | xDSL 79 % |
| Lomnička | 207 | 0 | 115 | 0 | 203 | xDSL 56 % |
| Svatoslav | 205 | 0 | 111 | 0 | 92 | xDSL 54 % |
| Mělčany | 204 | 176 | 71 | 0 | 190 | optika 86 % |
| Loděnice | 203 | 49 | 84 | 0 | 199 | optika 24 % |
| Biskoupky | 198 | 0 | 71 | 0 | 197 | xDSL 36 % |
| Borač | 194 | 0 | 115 | 0 | 31 | xDSL 59 % |
| Javůrek | 181 | 0 | 66 | 0 | 160 | xDSL 37 % |
| Říčky | 180 | 0 | 97 | 0 | 158 | xDSL 54 % |
| Níhov | 165 | 0 | 68 | 0 | 116 | xDSL 41 % |
| Ponětovice | 164 | 0 | 117 | 0 | 151 | xDSL 71 % |
| Trboušany | 162 | 0 | 118 | 0 | 86 | xDSL 73 % |
| Hlína | 158 | 0 | 57 | 0 | 156 | xDSL 36 % |
| Rudka | 157 | 0 | 100 | 0 | 156 | xDSL 64 % |
| Horní Loučky | 155 | 0 | 59 | 0 | 120 | xDSL 38 % |
| Lesní Hluboké | 151 | 0 | 34 | 0 | 67 | xDSL 23 % |
| Újezd u Rosic | 151 | 0 | 33 | 0 | 77 | xDSL 22 % |
| Olší | 150 | 0 | 72 | 0 | 77 | xDSL 48 % |
| Všechovice | 142 | 41 | 55 | 0 | 93 | optika 29 % |
| Hvozdec | 141 | 14 | 94 | 0 | 61 | optika 10 % |
| Stanoviště | 141 | 0 | 35 | 0 | 78 | xDSL 25 % |
| Popovice | 140 | 0 | 122 | 0 | 139 | xDSL 87 % |
| Šerkovice | 139 | 28 | 35 | 0 | 137 | optika 20 % |
| Němčičky | 135 | 0 | 81 | 0 | 110 | xDSL 60 % |
| Katov | 133 | 0 | 64 | 0 | 38 | xDSL 48 % |
| Ledce | 133 | 0 | 63 | 0 | 102 | xDSL 47 % |
| Kaly | 128 | 0 | 91 | 0 | 121 | xDSL 71 % |
| Brumov | 126 | 0 | 98 | 0 | 25 | xDSL 78 % |
| Otmarov | 126 | 66 | 14 | 0 | 123 | optika 52 % |
| Nesvačilka | 119 | 1 | 109 | 0 | 116 | optika 1 % |
| Kupařovice | 116 | 0 | 53 | 0 | 114 | xDSL 46 % |
| Rohozec | 115 | 14 | 69 | 0 | 113 | optika 12 % |
| Šumice | 115 | 59 | 26 | 0 | 109 | optika 51 % |
| Rašov | 109 | 29 | 52 | 0 | 97 | optika 27 % |
| Újezd u Tišnova | 109 | 0 | 41 | 0 | 19 | xDSL 38 % |
| Křižínkov | 105 | 2 | 78 | 0 | 81 | optika 2 % |
| Kuřimská Nová Ves | 103 | 0 | 17 | 0 | 77 | xDSL 17 % |
| Pernštejnské Jestřabí | 103 | 0 | 39 | 0 | 100 | xDSL 38 % |
| Kuřimské Jestřabí | 95 | 0 | 10 | 0 | 87 | xDSL 11 % |
| Unín | 93 | 19 | 55 | 0 | 90 | optika 20 % |
| Osiky | 92 | 24 | 61 | 0 | 69 | optika 26 % |
| Vohančice | 92 | 28 | 47 | 0 | 8 | optika 30 % |
| Běleč | 87 | 0 | 42 | 0 | 86 | xDSL 48 % |
| Drahonín | 85 | 0 | 10 | 0 | 82 | xDSL 12 % |
| Braníškov | 84 | 5 | 69 | 0 | 28 | optika 6 % |
| Strhaře | 84 | 0 | 64 | 0 | 70 | xDSL 76 % |
| Odrovice | 82 | 0 | 46 | 0 | 46 | xDSL 56 % |
| Hluboké Dvory | 79 | 17 | 33 | 0 | 47 | optika 22 % |
| Skalička | 75 | 72 | 39 | 0 | 73 | optika 96 % |
| Synalov | 75 | 0 | 32 | 0 | 61 | xDSL 43 % |
| Litostrov | 73 | 0 | 37 | 0 | 71 | xDSL 51 % |
| Skryje | 72 | 0 | 15 | 0 | 60 | xDSL 21 % |
| Vratislávka | 68 | 0 | 42 | 0 | 59 | xDSL 62 % |
| Tišnovská Nová Ves | 64 | 0 | 16 | 0 | 55 | xDSL 25 % |
| Úsuší | 61 | 0 | 44 | 0 | 43 | xDSL 72 % |
| Černvír | 59 | 0 | 51 | 0 | 14 | xDSL 86 % |
| Borovník | 58 | 0 | 22 | 0 | 31 | xDSL 38 % |
| Bukovice | 57 | 9 | 24 | 0 | 48 | optika 16 % |
| Rojetín | 51 | 0 | 45 | 0 | 44 | xDSL 88 % |
| Zálesná Zhoř | 50 | 0 | 3 | 0 | 20 | xDSL 6 % |
| Ochoz u Tišnova | 46 | 0 | 36 | 0 | 46 | xDSL 78 % |
| Lubné | 42 | 0 | 3 | 0 | 29 | xDSL 7 % |
| Nelepeč-Žernůvka | 37 | 0 | 17 | 0 | 2 | xDSL 46 % |
| Řikonín | 34 | 0 | 17 | 0 | 20 | xDSL 50 % |
| Zhoř | 29 | 0 | 11 | 0 | 23 | xDSL 38 % |
Ano. Podle dostupných dat je optika FTTH/FTTB na 21 241 adresách. Pro přesnou rychlost a tarif vyberte konkrétní dům nebo byt.
Ano. Podle dostupných dat je FWA/LTE na 62 979 z 88 061 porovnávaných adres. Přesný signál a rychlost ověřte podle konkrétního domu.
Internetovou televizi (IPTV) můžete sledovat bez klasické antény i satelitu. Stačí stabilní internet a aplikace v chytré TV, případně set-top box. Pro více současně puštěných streamů nebo 4K obraz je důležitá hlavně stabilita a dostatečná rychlost připojení.
Cenu určují hlavně technologie, rychlost a konkrétní tarif. Aktuální ceny, které máme u poskytovatelů k dispozici, najdete v přehledu poskytovatelů; finální cenu vždy ověřte pro konkrétní adresu.
Dostupnost Vodafonu se může lišit dům od domu, takže ji nelze spolehlivě určit jen podle celého kraje nebo okresu. Vyhledejte konkrétní adresu a hned uvidíte, zda tam Vodafone patří mezi dostupné poskytovatele.